Deloglasnik - Projektni inženir za avtomatizacijo - PLC/SCADA programer senior (m/ž) - Kozina - Robotina d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Projektni inženir za avtomatizacijo - PLC/SCADA programer senior (m/ž)

Kozina

Rok za prijavo:

  • Robotina d.o.o.

Družba Robotina je več kot 30 let prepoznavna po lastnih izdelkih (Cybro PLC) in rešitvah na področju krmiljenja in avtomatizacije v industriji, stavbah in energetiki. Medse vabimo ambicioznega, zanesljivega in odgovornega ter komuniktivnega sodelavca, da se priključi ekipi, ki je osredotočena na inovativnost, kakovost in učinkovitost pri doseganju ciljev.

Opis delovnega mesta

Projektni inženir za avtomatizacijo – PLC/SCADA programer z izkušnjami na področju industrijske, energetske ter stavbne avtomatizacije.

Glavne naloge in odgovornosti:
- sodelovanje pri razvoju in razvoj tehničnih rešitev na področju avtomatizacije
- programiranje krmilnikov in nadzornih sistemov (Cybro, Hitachi, Siemens, Iconics)
- testiranje in dokumentiranje implementiranih rešitev
- priprava tehnične dokumentacije
- usposabljanje končnih uporabnikov

Pogoji

Zahtevana izobrazba:
- VI. ali VII. stopnja izobrazbe smeri elektrotehnika, računalništvo, mehatronika ali strojništvo ali druge naravoslovne smeri

Od kandidata pričakujemo:
- najmanj 3 leta delovnih izkušenj kot programer avtomatizacije
- poznavanje programskih jezikov po standardu EN 61113-3, preferenčno Structured Text
- sposobnost branja in razumevanja električnih shem in P&ID diagramov
- poznavanje avtomatizacije v industriji, stavbah, energetskega upravljanja
- naklonjenost učenju in razvoju
- zanesljivost in odgovornost
- znanje angleškega jezika
- izpit B kategorije

Ostala znanja in kompetence:
- sposobnost dela v timu
- odgovorna komunikacija z strankami
- samoiniciativnost in naravnanost na cilje
- osnovno pozavanje IIoT

Če se želite priključiti Robotinini ekipi, ker menite, da izpolnjujete navedene kriterije, vas vabimo, da svojo prijavo z življenjepisom preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom
- stimulativno plačo in bonitete
- priložnost izobraževanja in osebnega razvoja
- delo v dinamičnem kolektivu z urejenim delovnim okoljem, vrhunskimi strokovnjaki in 30 letno tradicijo
- delo v stabilni ekipi s sistematičnimi urejenimi procesi ISO 9001

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas