Deloglasnik - Prodajni asistent (m/ž) - Ljubljana - Emil Frey Avtocenter d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajni asistent (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Emil Frey Avtocenter d.o.o.

Opis delovnega mesta

Emil Frey Avtocenter d.o.o., eno izmed osmih podjetij, ki jih v Sloveniji združuje Skupina Emil Frey, v svoje vrste vabi novega sodelavca.

Vas veseli delo v avtomobilizmu in vas zanima, kako poteka delo v sproščenem in povezanem kolektivu?

Če vas poleg tega odlikuje natančnost, odgovornost, zanesljivost in si želite ponuditi strankam profesionalno in zanesljivo rešitev, vas vabimo, da se prijavite na delovno mesto.

V družbi Emil Frey Avtocenter d.o.o., v Ljubljani iščemo novega sodelavca/sodelavko za zasedbo delovnega mesta:

Prodajni asistent Mercedes-Benz (m/ž) - Ljubljana.

- poslovanje z gotovino
- arhiviranje dokumentacije
- pomoč pri prodajnih in servisnih aktivnostih
- sprejem stranke v salonu/trgovini
- kontaktiranje stranke glede testne vožnje in terminov obiskov salona/sprejema
- nameščanje blaga v salon/sprejem (na prodajne police, urejanje prodajnega prostora)
- izdelava računa, potrdil, blagajniških prejemkov,...
- pomoč pri izdelavi ponudb, predračunov za prodajo storitev/blaga
- skrb za urejenost salona/sprejema
- skrb za kupca za celoten čas prisotnosti v salonu/sprejemu
- nudenje informacij in odgovora kupcu ter zagotovitev ustreznih kontaktnih oseb
- rezervacije terminov obiskov kupcev in vpis v sistem
- aktivna prodaja dodatnih artiklov (butik, kolekcija, dodatna oprema,…)
- upoštevanje predpisov s področja varstva pri delu
- izvajanje drugih nalog, ki jih lahko začasno ali trajno odredi nadrejeni

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- dokončano V. stopnjo izobrazbe
- vozniški izpit B kategorije
- pasivno znanje enega tujega jezika
- zaželeno najmanj 1 leto delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
- sposobnost timskega in hkrati samostojnega dela
- smisel za delo z ljudmi, komunikativnost, dinamičnost
- računalniška pismenost

Vabimo kandidate, ki izpolnjujejo navedene razpisne pogoje, da nam pošljejo prijavo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

Kaj nudimo:
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev
- urejeno delovno okolje v uspešnem in zanesljivem podjetju, ki je član Skupine Emil Frey v Sloveniji
- stimulativno nagrajevanje
- uvajanje v delo z mentorjem
- delo v prijetnem kolektivu
- druženje in povezovanje ob piknikih, zabavah, športnih dejavnostih
- dodatne dneve dopusta
- dodatno pokojninsko zavarovanje in zavarovanje Specialisti+,
- izobraževanja in druge razvojne možnosti znotraj skupine Emil Frey
- ugoden najem ali nakup vozil hišnih znamk ter ostalih izdelkov in storitev skupine Emil Frey
- številne ugodnosti in pozornosti, zaradi katerih so naši sodelavci zadovoljni zaposleni

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas