Deloglasnik - Prodajni svetovalec za gospodinjske aparate (m/ž) - Dolenja vas pri Škofji Loki - Zupanc d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajni svetovalec za gospodinjske aparate (m/ž)

Dolenja vas pri Škofji Loki

Rok za prijavo:

  • Zupanc d.o.o.

Mizarstvo Zupanc d.o.o. je uspešno družinsko podjetje, ki s svojo energijo in strastjo oblikuje in izdeluje kuhinje in ostalo pohištvo od leta 1991. V zadnjih 20 letih pa smo poleg kuhinj postali znani kot največji specialist za prodajo gospodinjskih aparatov v Sloveniji.

Opis delovnega mesta

Medse sprejmemo novega sodelavca za delovno mesto:

Prodajni svetovalec za gospodinjske aparate (m/ž).

V razstavnem salonu v Dolenji vas iščemo sodelavca/ko za svetovanje pri prodaji gospodinjskih aparatov.

Izbran/-a kandidat/-ka bo odgovoren/-a za samostojno svetovanje in pomoč strankam pri njihovi izbiri in nakupu gospodinjskih aparatov.

Obseg dela:
- sprejem strank in svetovanje
- priprava ponudb in predračunov
- sodelovanje z ostalimi oddelki in poslovnimi partnerji pri izpeljavi projekta
- sodelovanje z zunanjimi arhitekti in notranjimi oblikovalci
- naročanje aparatov
- skrb za zalogo in skrb za skladišče
- skrb za administracijo, vodenje ustrezne dokumentacije in blagajniško poslovanje

Pogoji

- voljo do dela
- strokovnost, poslovnost in samostojnost
- prodajno naravnanost, natančnost in ciljno usmerjenost
- administrativne spretnosti v MS Windows okolju

Ker se zavedamo, da smo eden največjih specialistov za prodajo gospodinjskih aparatov, bo kandidat dobil maksimalno pomoč pri izobraževanju na tem področju in vpeljavi v delovni proces, od njega pa pričakujemo polno angažiranost in zanimanje za to področje.

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- urejene in stimulativne delovne pogoje
- možnost osebne rasti in strokovnega izpopolnjevanja v panogi
- dolgoročno sodelovanje
- izobraževanje v Sloveniji in v tujini na področju novosti pri gospodinjskih aparatih
- pomoč sodelavcev pri vpeljavi v delovni procese
- kolektivno dodatno zdravstveno zavarovanje
- dodatno pokojninsko zavarovanje

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije