Deloglasnik - Vodja sistema ravnanja z okoljem (m/ž) - Ljubljane - Fenolit, d.d.
Pošlji prijatelju

Vodja sistema ravnanja z okoljem (m/ž)

Ljubljane

Rok za prijavo:

  • Fenolit, d.d.

Podjetje FENOLIT d.d. je s 65 letno tradicijo s področja proizvodnje in izdelovanja sintetičnih mas, lepil in smol, visoko tehnološko hitro rastoče podjetje ter mednarodno priznano po svoji inovativnosti. Z vlaganjem v razvoj in tehnologijo, procesna znanja in avtomatizacijo proizvodnje, gradimo inovativne, visoko kvalitetne proizvode. Skupaj z motiviranimi in strokovno usposobljenimi zaposlenimi vsakoletno dosegamo zastavljene cilje ter tako tvorimo zdravo in stabilno okolje za nenehno osebno kot tudi poslovno rast.

Iščete nove karierne priložnosti? Možnosti za nadaljni razvoj vašega znanja in osebne rasti? Pripravljeni smo na sodelovanje s perspektivnim, izobraženim kadrom na vseh poslovnih segmentih. Kandidatom nudimo urejeno in stimulativno delovno okolje, ki spodbuja povezovanje in kolegialnost, kreativno delo in možnost permanentnega izpopolnjevanja s področja dela.

Več o nas

V svoje vrste vabimo:

KLJUČNE DELOVNE NALOGE, S KATERIMI SE BOSTE SREČEVALI:

  • Vodenje, načrtovanje in upravljanje politike trajnostnega poslovanja,
  • vodenje, načrtovanje in upravljanje sistema varstva okolja,
  • načrtovanje, vzdrževanje in spremljanje izvajanja sistema ravnanja z okoljem skladno s standardom ISO 14001:2015,
  • spremljanje, prepoznavanje, vpeljava ter izvajanje zahtev okolijske zakonodaje ter drugih potrebnih zahtev za skladno delovanje podjetja,
  • izdelava letnih poročil (o ravnanju z okoljem, odpadkov, emisij, kemikalij itd.) v skladu z zakonodajo,
  • izvajanje potrebnih monitoringov ter priprava analiz, korektivnih/preventivnih ukrepov, vodenje evidence o meritvah itd.,
  • priprava in nadzor nad interno dokumentacijo (poslovnik, postopkov, navodil itd.), vezano na sistem ravnanja z okoljem,
  • izdelava in nadzor pri izvajanju aktivnosti, povezanih s sistemom ravnanja z okoljem,
  • vodenje in sodelovanje pri okolijskih projektih,
  • sodelovanje pri projektih na področju varstva in zdravja na delovnem mestu,
  • sodelovanje z ustreznimi institucijami,
  • skrbi za ustreznost in usklajenost notranjih procesov s zakonodajo,
  • druga dela in naloge po navodilih nadrejenega.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • VI. ali VII. stopnjo tehnične smeri,
  • poznavanje sistema ISO 14001:2015 (pridobljen certifikat za notranjega presojevalca ali skrbnika sistema je dodatna prednost, ni pa obvezen),
  • poznavanje okoljevarstvene zakonodaje,
  • aktivna uporaba angleškega jezika,
  • napredno znanje del z računalnikom,
  • komunikativnost in smisel za delo z ljudmi,
  • samoiniciativnost, natančnost ter diskretnost.

KAJ NUDIMO:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo,
  • urejeno delovno okolje, ki spodbuja povezovanje in kolegialnost,
  • priložnost nadgrajevanja svojega znanje vključno z izobraževanji,
  • dodatno pokojninsko in invalidsko zavarovanje,
  • stimulativno nagrajevanje ter druge ugodnosti.

K prijavi vabimo kandidate, ki si želijo spremembo v poslovni karieri. V naše vrste vabimo kompetentega kandidata za vodenje sistema trajnosti in okolja. Če si želite novih izzivov, priložnost za nadgrajevanje svojega znanja ter delo v urejenem delovnem okolju, ki spodbuja povezovanje ter osebno in poslovno rast, se prijavite preko portala Deloglasnik.