Deloglasnik - Šiviljec / Šivilja - Ljubljana - Ham d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Šiviljec / Šivilja

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Ham d.o.o.

Ham d.o.o. je inovativno podjetje na področju razvoja in proizvodnje pisarniških stolov za aktivno sedenje SpinaliS. Poslujemo s številnimi evropskimi partnerji in vzpostavljamo partnerske odnose tudi z distributerji izven EU. Poleg stolov SpinaliS HAM d.o.o proizvaja tudi inovativni skiro s torbo RollJet.

Opis delovnega mesta

V našo ekipo vabimo Šiviljo za šivanje sestavnih elementov za blazinjene dele za stole SpinaliS, ter šivanje elementov za šolske torbe RollJet.

Pogoji

Pričakujemo, da ima kandidat/ka:
- veselje do šivanja
- natančnost in vestnost pri delu
- občutek za red in čistočo

Prijave z življenjepisom, dokazili in kronologijo dosedanjih delovnih izkušenj pošljite preko portala Deloglasnik.

Kaj vam ponujamo

- delo v inovativnem in prijetnem kolektivu
- delo v urejenih in klimatiziranih prostorih
- zaposlitev za nedoločen čas
- redno in korektno plačilo

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas