Deloglasnik - Skrbnik procesnih naprav (m/ž) - Celje - ErgoPharma d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Skrbnik procesnih naprav (m/ž)

Celje

Rok za prijavo:

  • ErgoPharma d.o.o.

Smo proizvodno in razvojno podjetje, specializirano za prehranska dopolnila visoke kvalitete in ekskluzivni partner podjetja PharmaLinea.

Naše storitve obsegajo vse korake proizvodnje prehranskih dopolnil; od pridobitve surovin in razvoja proizvodnega procesa, do pakiranja, kakovostnih analiz in priprave dokumentacije.

Vrhunska tehnologija opreme in vodenja procesov, inovativni produktni koncepti in zanesljiva hitrost izvedbe so ključne značilnosti, ki nam prinašajo konkurenčno prednost in dolgoročno zaupanje partnerjev.

Opis delovnega mesta

- vzdrževanje strojev in naprav v proizvodnji
- izvajanje nastavitev in menjava strojnih delov
- sodelovanje pri planiranih in neplaniranih posegih ter odpravi napak na opremi in sistemih
- sodelovanje pri zagonih in kvalifikacijah nove in obstoječe opreme in sistemov
- izvajanje čiščenja strojev in strojnih delov v povezavi s preventivnim vzdrževanjem
- izvajanje rednih in preventivnih vzdrževalnih del ter remontov na strojih in napravah, menjava delov in opreme na strojih z ročnim in električnim orodjem
- vodenje raznih evidenc materiala, servisa
- iskanje rešitev za bolj optimalno delovanje strojev in naprav
- branje načrtov in tehnične dokumentacije

Pogoji

Pričakujemo:
- vsaj 1 leto delovnih izkušenj na podobnem delovnom mestu
- izkušnje in poznavanje dela v proizvodnji
- natančnost, odločnost, zanesljivost, večopravilnost, odgovornost do dela, strokovnost, pozitiven odnos, pripravljenost do sodelovanja in odprte komunikacije
- vozniški izpit B kategorije
- zavedanje, da boste večino budnega časa preživeli z nami in da vam zato ne more biti vseeno
- nekaj smisla za humor

Prijava mora vsebovati:
- vloga in življenjepis
- potrdilo o izobrazbi

Smo pritegnili vaše zanimanje?
V kolikor ste pripravljeni sprejeti izziv, ste se pripravljeni učiti, ste motivirani in pripravljeni na nove uspehe (včasih pride tudi kak slab dan), vas vabimo, da prijavo oddate preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program

Delovne izkušnje (v letih):

1

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- okolje, kjer dan mine (pre) hitro
- okolje, ki je hkrati (na trenutke zelo) zahtevno, vendar nikdar dolgočasno
- okolje, kjer boste osebnostno in strokovno rasli.
- zagotovo zavezo, da bodo vaše ideje slišane (in predvsem tudi zaželene)
- prihodnost, na katero boste lahko ponosni
- redno plačilo, vsak mesec, brez zapletov
- delovni čas: polni delovni čas, dvo-izmensko delo
- oblika zaposlitve: redno, določen d. č. z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
- poskusna delovna doba 3 mesece

Vrsta zaposlitve:

Določen čas